Dodatne podrobnosti
| Teža | 0,55 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Acer |
| Procesor | MediaTek MT8183 / 2,0 GHz / Octa-Core |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Disk | 256 GB |
| Pomnilnik | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| LCD zaslon | 32 cm (12,6") |
| Ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Velikost zaslona | 32 cm (12,6") |
| Grafična kartica | MediaTek Intergrated |
| Optična enota | ne |
| USB C | 1x |
| USB 4.0 | 0x |
| HDMI | 0x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | Onboard |
| Operacijski sistem | Android 14 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | Acer Italy S.r.l. |
| Naslov proizvajalca | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese |
| Država proizvajalca | Italija |
| E-pošta proizvajalca | eu.compliance@acer.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese |
| Država proizvajalca EU | Italija |
| E-pošta proizvajalca EU | eu.compliance@acer.com |








