Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,29 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Acer |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz Max Boost Speed |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Serija procesorja | AMD Ryzen™ 3 |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| LCD zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafika | AMD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Tip grafične | AMD |
| Optična enota | ne |
| USB C | 0x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 2x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | Acer Italy S.r.l. |
| Naslov proizvajalca | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese |
| Država proizvajalca | Italija |
| E-pošta proizvajalca | eu.compliance@acer.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese |
| Država proizvajalca EU | Italija |
| E-pošta proizvajalca EU | eu.compliance@acer.com |






