Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,90 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Apple |
| Procesor | Intel® Core™ i7-9750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.5 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Disk | 512 GB SSD |
| Pomnilnik | 64 GB |
| LCD zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafika | AMD |
| Grafična kartica | AMD Radeon RX 5500 (4 GB GDDR5) |
| Tip grafične | AMD |
| Optična enota | ne |
| USB C | 0x |
| USB 4.0 | 0x |
| HDMI | 0x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | MacOS Sequoia |
| Jezik tipkovnice | English US |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 4x |
| Stanje izdelka | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Ime proizvajalca | Apple Inc. |
| Naslov proizvajalca | 1 Apple Park Way, Cupertino, CA 95014 |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| E-pošta proizvajalca | hanover.reception@euro.apple.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | 7 place d'Iéna, CS 81626, Paris Cedex 16 |
| Država proizvajalca EU | Francija |
| E-pošta proizvajalca EU | hanover.reception@euro.apple.com |





