Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,1 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Apple |
| Procesor | Apple M1 Max (10-core CPU, up to 32-core GPU, up to 64GB Unified Memory) |
| Proizvajalec procesorja | Apple |
| Serija procesorja | Apple M |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| LCD zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Ločljivost | 3456×2234 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafika | Apple M |
| Grafična kartica | Apple M1 Max |
| Tip grafične | Apple M |
| Optična enota | ne |
| USB C | 0x |
| USB 4.0 | 0x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | da |
| AIO | Ne |
| SSD | Onboard |
| Operacijski sistem | macOS 26.2 Tahoe |
| Jezik tipkovnice | English keyboard |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 3x |
| Stanje izdelka | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Ime proizvajalca | Apple Inc. |
| Naslov proizvajalca | 1 Apple Park Way, Cupertino, CA 95014 |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| E-pošta proizvajalca | hanover.reception@euro.apple.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | 7 place d'Iéna, CS 81626, Paris Cedex 16 |
| Država proizvajalca EU | Francija |
| E-pošta proizvajalca EU | hanover.reception@euro.apple.com |




