Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,55 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Apple |
| Procesor | Apple M4 |
| Proizvajalec procesorja | Apple |
| Serija procesorja | Apple M |
| Disk | 500 GB |
| Pomnilnik | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| LCD zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Ločljivost | 3024 x 1964 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafika | Apple M |
| Grafična kartica | Apple M4 |
| Tip grafične | Apple M |
| Optična enota | ne |
| USB C | 0x |
| USB 4.0 | 0x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | da |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | macOS 15.7.3 Sequoia |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 3x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | Apple Inc. |
| Naslov proizvajalca | 1 Apple Park Way, Cupertino, CA 95014 |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| E-pošta proizvajalca | hanover.reception@euro.apple.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | 7 place d'Iéna, CS 81626, Paris Cedex 16 |
| Država proizvajalca EU | Francija |
| E-pošta proizvajalca EU | hanover.reception@euro.apple.com |





