Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,6 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Asus |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Serija procesorja | AMD Ryzen™ 7 |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | 64 GB |
| LCD zaslon | 45,72 (18") |
| Ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 45,72 (18") |
| Grafična kartica | Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile |
| Optična enota | ne |
| USB C | 1x |
| USB 4.0 | 3x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 1x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | ASUSTeK COMPUTER INC. |
| Naslov proizvajalca | No. 15, Lide Road, Beitou District, Taipei City |
| Država proizvajalca | Tajvan |
| E-pošta proizvajalca | LegalCompliance@asus.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen |
| Država proizvajalca EU | Nemčija |
| E-pošta proizvajalca EU | LegalCompliance@asus.com |







