Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,9 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Asus |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Serija procesorja | AMD Ryzen™ 7 |
| Disk | 512 GB |
| Pomnilnik | 16 GB |
| LCD zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafika | AMD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Tip grafične | AMD |
| Optična enota | ne |
| USB C | 1x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | ASUSTeK COMPUTER INC. |
| Naslov proizvajalca | No. 15, Lide Road, Beitou District, Taipei City |
| Država proizvajalca | Tajvan |
| E-pošta proizvajalca | LegalCompliance@asus.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen |
| Država proizvajalca EU | Nemčija |
| E-pošta proizvajalca EU | LegalCompliance@asus.com |







