Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,49 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Fujitsu |
| Procesor | Intel® Core™ i7-10510U / 1.80 GHz / Quad-Core / 4.90 GHz TurboBoost |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Disk | 512 GB |
| Pomnilnik | 64 GB |
| LCD zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafika | INTEL |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Tip grafične | INTEL |
| Optična enota | ne |
| USB C | 1x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 1x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Jezik tipkovnice | Nordic keyboard |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Ime proizvajalca | Fujitsu Limited |
| Naslov proizvajalca | Shiodome City Center, 1-5-2 Higashi-Shimbashi, Minato-ku, Tokyo 105-7123 |
| Država proizvajalca | Japonska |
| E-pošta proizvajalca | contact@fujitsu.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Mies-van-der-Rohe-Straße 8, 80807 München |
| Država proizvajalca EU | Nemčija |
| E-pošta proizvajalca EU | cic@fujitsu.com |




