Dodatne podrobnosti
| Manufacturer | GIGABYTE |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i7-14650HX / 2,2 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / 5,2 GHz TurboBoost |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | 32 GB |
| LCD zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Ločljivost | FHD / 1920 x 1080 @165Hz |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 4070 MAX-Q |
| Optična enota | ne |
| USB C | 2x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | Swiss keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |







