Dodatne podrobnosti
| Teža | 2,4 kg |
|---|---|
| Manufacturer | GIGABYTE |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | 64 GB |
| LCD zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 43,9 cm (17,3″) |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Optična enota | ne |
| USB C | 0x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 2x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |






