Dodatne podrobnosti
| Manufacturer | Hewlett Packard |
|---|---|
| Procesor | Intel® Celeron® N4120 1.10 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 2.60 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Celeron® |
| Disk | 128 GB eMMC |
| Pomnilnik | 8 GB |
| LCD zaslon | 35,6 cm (14″) HD (1366×768) AG LED |
| Ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafika | INTEL |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 600 |
| Tip grafične | INTEL |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| USB C | ne |
| USB 4.0 | 3x |
| HDMI | 0x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| WLAN | ne |
| Bluetooth | da |
| WWAN | ne |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | da |
| AIO | Ne |
| SSD | eMMC |
| Operacijski sistem | Chrome OS |
| Jezik tipkovnice | Francoska tipkovnica |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | ne |
| Prstni odtis | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | HP Refurbished, Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | HP Inc. |
| Naslov proizvajalca | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Država proizvajalca | Združene države Amerike |
| E-pošta proizvajalca | reg@hp.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | 08028 Barcelona |
| Država proizvajalca EU | Španija |
| E-pošta proizvajalca EU | reg@hp.com |







