Dodatne podrobnosti
| Teža | 0,62 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Procesor | MediaTek Dimensity 8300 |
| Proizvajalec procesorja | MediaTek |
| Serija procesorja | MediaTek series |
| Disk | 128 GB |
| Pomnilnik | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| LCD zaslon | 32,25 cm (12,7″) |
| Ločljivost | 2944 x 1840 @144Hz |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Velikost zaslona | 32,25 cm (12,7″) |
| Grafična kartica | Integrated ARM G615 MC5 |
| Optična enota | ne |
| USB C | 1x |
| USB 4.0 | 0x |
| HDMI | 0x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | ne |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | da |
| AIO | Ne |
| SSD | Onboard |
| Operacijski sistem | Android 14 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | Lenovo Group Limited |
| Naslov proizvajalca | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| E-pošta proizvajalca | compliance@lenovo.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Država proizvajalca EU | Slovaška |
| E-pošta proizvajalca EU | compliance@lenovo.com |




