Dodatne podrobnosti
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 / 3,8 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Max Boost Clock 5,1 GHz |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Serija procesorja | AMD Ryzen™ 7 |
| Disk | 1 TB SSD |
| Pomnilnik | 32 GB DDR5 |
| LCD zaslon | 100 % DCI-P3, 1000 nits (HDR), 38,4 cm (15,1″) WQXGA (2560 x 1600) OLED, 500 nits SDR, Dolby Vision, VESA DisplayHDR True Black 600 |
| Ločljivost | WQHD / 2560 x 1440 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Velikost zaslona | 38,4 cm (15,1″) |
| Grafika | AMD |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 (8 GB GDDR7) |
| Tip grafične | AMD |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| USB C | da |
| USB 4.0 | 3x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 1x |
| VGA | 0x |
| WLAN | ne |
| Bluetooth | da |
| WWAN | ne |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Jezik tipkovnice | Tuja tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | ne |
| Prstni odtis | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Lenovo Refurbished, Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | Lenovo Group Limited |
| Naslov proizvajalca | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| E-pošta proizvajalca | compliance@lenovo.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Država proizvajalca EU | Slovaška |
| E-pošta proizvajalca EU | compliance@lenovo.com |









