Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,77 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i7-12650HX 3.3 GHz / Turboboost 4.7 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | 32 GB |
| LCD zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafika | NVIDIA |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (6 GB GDDR6) |
| Tip grafične | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| USB C | 1x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | da |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | Lenovo Group Limited |
| Naslov proizvajalca | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| E-pošta proizvajalca | compliance@lenovo.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Država proizvajalca EU | Slovaška |
| E-pošta proizvajalca EU | compliance@lenovo.com |




