Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,8 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 – 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Disk | 512 GB |
| Pomnilnik | 64 GB |
| LCD zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafika | NVIDIA |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX A2000 (8 GB GDDR6) |
| Tip grafične | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| USB C | 0x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | da |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Jezik tipkovnice | English keyboard |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 2x |
| Stanje izdelka | Obnovljeno |
| Razred | B kvaliteta |
| Ime proizvajalca | Lenovo Group Limited |
| Naslov proizvajalca | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| E-pošta proizvajalca | compliance@lenovo.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Država proizvajalca EU | Slovaška |
| E-pošta proizvajalca EU | compliance@lenovo.com |




