Dodatne podrobnosti
| Teža | 1,76 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz Max Boost Speed |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Serija procesorja | AMD Ryzen™ 3 |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | 64 GB |
| LCD zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafika | AMD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Tip grafične | AMD |
| Optična enota | ne |
| USB C | 0x |
| USB 4.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Jezik tipkovnice | German keyboard |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 2x |
| Stanje izdelka | Outlet – Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Ime proizvajalca | Lenovo Group Limited |
| Naslov proizvajalca | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Država proizvajalca | Kitajska |
| E-pošta proizvajalca | compliance@lenovo.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Država proizvajalca EU | Slovaška |
| E-pošta proizvajalca EU | compliance@lenovo.com |







