Dodatne podrobnosti
| Teža | 7,42 kg |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| Procesor | Intel® Core™ 7 150U / 1,2 – 1,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,4 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ 7 |
| Disk | 512 GB |
| Pomnilnik | 64 GB |
| LCD zaslon | 68,58 cm (27") |
| Ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 68,50 cm (27") |
| Grafika | INTEL |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Tip grafične | INTEL |
| Optična enota | ne |
| USB C | 2x |
| USB 4.0 | 4x |
| HDMI | 2x |
| Display Port | 0x |
| VGA | 0x |
| Bluetooth | da |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| AIO | Ne |
| SSD | NVME SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| GPS | ne |
| Thunderbolt | 0x |
| Stanje izdelka | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Ime proizvajalca | Micro-Star International Co., Ltd. |
| Naslov proizvajalca | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235 |
| Država proizvajalca | Tajvan |
| E-pošta proizvajalca | info@msi.com |
| Odgovorna oseba v EU | |
| Naslov proizvajalca EU | Churchilllaan 202, 5705 BK Helmond |
| Država proizvajalca EU | Nizozemska |
| E-pošta proizvajalca EU | notebook-info@msi.com |








